Podpis...

Terapia pedagogiczna z elementami logopedii

Adresaci:

2700 zł

Studia skierowane są do osób w wykształceniem wyższym licencjackim lub magisterskim w zakresie pedagogiki, którzy posiadają przygotowanie pedagogiczne. Studia adresujemy również do osób, które chcą pracować jako nauczyciele terapii pedagogicznej. Zdobyte uprawnienia terapii pedagogicznej, pozwolą asbolwentom znaleźć zatrudnienie w szkołach, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

Cele:

Wyposaża uczestników w wiedzę i umiejętności potrzebne do podejmowania kompleksowych, skutecznych działań terapeutycznych w stosunku do uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Absolwenci uzyskują kwalifikacje w zakresie terapii pedagogicznej.

Czas trwania: trzy semestry

Koszt studiów: 2 700 zł.(900 zł za semestr)- płatne w miesięcznych ratach + 150,00 zł opłata wpisowa